Türkiye'de En Çok Lokasyonda Hizmet Veren Transfer Firması !

Hakkımızda

2019 yılında kurulan Emkel Travel, havalimanı transfer hizmeti ile başladığı ticari faaliyetlerini, 2020 yılında kurumsal firmaların ve bireysel kişilerin tüm ulaşım taleplerini yerine getirmek üzere alt yapısını güçlendirmiştir. Kısa süre içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı hizmetleri sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen transfer firmaları arasında yer edinmiştir.

2021 yılında talep artışını karşılama ve hizmet ağını genişletme hedefi ile Emkel Group çatısı altında Pendik ve Ümraniye ofislerini açmıştır. Bugün Türkiye’de 35 ilde hizmet vererek en fazla noktada hizmet veren transfer firmasıdır, yapılan teknolojik yatırımlarla, Avrupa standartlarında bir transfer firması haline gelmiştir. Havalimanı transferlerinin yanı sıra kongre, fuar, şehirler arası ve özel araç tahsis hizmetleri sunmaktadır. 

Emkel Group’ a bağlı olarak faaliyet gösteren Emkel Travel  grubun ilk markası ve grubumuza dinamizm kazandıran itici güçtür

Emkel Travel, ulaşmış olduğu kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye’nin, en büyük transfer firması olma yolunda ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ
3. yılımızda Türkiye pazarında en yaygın havalimanı transfer hizmetlerini sürdüren ve bölgesinde, iş yapış şeklinde lider, çevreye ve topluma saygılı, tercih edilen yenilikçi bir marka olmak. 

MİSYON
Sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yaparak müşterilerin tercih edilen havalimanı transfer firması olmak, kurum kültür ve değerlerimizi nesilden nesile aktararak tüm iş ortaklarımıza katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

- Müşteri Odaklılık
- Kalite ve Verimlilik
- Yaratıcılık ve İnovasyon
- Etik Olmak
- İnsana, Çevreye ve Saygı
 

 Sizin İçin Neler Sunuyoruz?

- Vip Transfer
- Havalimanı Transfer
- Şoförlü Araç Tahsis
- ŞEHİRLER ARASI TRANSFER
- KONGRE ve FUAR TAŞIMACILIĞI